Spółka z 12 miesięcznym stażem

Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Poszerza się grono potencjalnych właścicieli firm, którzy uważają, że jest to bezpieczny sposób na rozpoczęcie prowadzenia firmy. Bardzo słusznie, ponieważ za sprawą gotowej spółki można wiele zyskać.

Gotowe spółki to w pełni przygotowane podmioty do prowadzenia firmy. Posiadają potrzebne numery identyfikacyjne. Spółki są czyste, czyli nie posiadają historii gospodarczej, nie zawierały umów czy też nie zatrudniały pracowników.

Decydując się na zakup gotowej spółki, musimy zdecydować, czy wybieramy spółkę świeżą, czy stażową. Zanim podejmą Państwo tą decyzję, należy przeanalizować dobre i złe strony każdej z nich.

Stażowa spółka, posiadająca roczny staż zwiększa szanse na pozyskanie dotacji czy też kredytu. Instytucje zewnętrzne są bardziej przychylne firmom funkcjonującym już jakiś czas na rynku niż tym dopiero założonym.

12 miesięczna spółka to odpowiedni sposób na wejście na drogę do sukcesu. Mądre decyzje pomagają osiągnąć zamierzone cele.

spolka-z-12-miesiecznym-stazem