Czym jest czysta spółka z o.o.?

Określenie to używane jest kiedy mowa o spółce, która nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej. Nie posiada także historii kredytowej ani zadłużenia. Kupno gotowej i czystej spółki dla przyszłego przedsiębiorcy jest oszczędnością czasu. Właściciel nie musi tracić czasu na rejestrację spółki. Oprócz tego ma możliwość zlecenia prowadzenia księgowości firmie, która się tym zajmuje. Dzięki temu nie musi martwić się o formalności i ma możliwość na stały dostęp do swoich finansów.

Zakup gotowej i czystej spółki z o.o. to bezpieczny i nowoczesny sposób na założenie działalności. Nie jest ona związana żadnymi umowami, ani nie posiada zadłużeń, nie trzeba więc martwić się o dodatkowe wydatki. Przyszły właściciel firmy może także zlecić firmie rejestrację i prowadzenie wszelkiej dokumentacji, dzięki czemu będzie mógł korzystać ze swojej firmy bez martwienia się o zmieniające się przepisy czy rozliczenia.

Podsumowując, jest to idealne rozwiązanie dla przyszłych przedsiębiorców, którzy pragną rozpocząć działalność. Ponadto cenią sobie czas i wygodę. Kupno spółki nie musi wiązać się z niepotrzebnym stresem i bieganiem po urzędach. Oferujemy sprzedaż spółek, a także rejestrację i e-księgowość.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

zakup-spolki